Prośba o analizę poziomu glukozy 24-letniej osoby

witam serdecznie mam glukoze - l43.104 wynik 6,6 a birna hest 3,3 - 5,5 wiem ze jest wysokie ponad norme natomiast chcialbym spytac sie jak przeliczyc ile w tym jest cukru w organizmie dokladniej czy mozna mi przeliczyc:)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,. Szanowny panie, proszę podać pełny wynik wraz z jednostkami, abym mógł dokonać pełnej interpretacji lub proszę skonsultowac się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam