Prośba o pomoc w ustaleniu diety i ćwiczeń na wyszczuplenie nóg

dzien dobry mam 37 lat ważę 160 kg przy wzroscie 168 mam strasznie grube nogi przez co nie moge dostac na siebie zadnych spodni probowalam juz wiele diet ale zawsze byl efekt jojo nie umiem sie katowac na 1000 kalori dziennie obecnie nie mam pracy malo ruchu i jem z nudow i z nerwow nie przepadam za warzywami i owocami jestem raczej mieso i sero lubna i dlatego nie wytrzymuje na zadnej warzywnej diecie prosze o pomoc w ustaleniu diety i jakis cwiczen chcialabym kupic sobie w koncu spodnie

Witam,

dieta 1000 kcal to zdecydowanie za mała energetyczność dla Pani. Radziłabym, aby przeszła Pani na dietę ok. 1500 kcal. Ważne jest to, aby w diecie były wszystkie niezbędne składniki odżywcze i aby nie chodziła Pani głodna. W przeciwnym wypadku trudno będzie utrzymać taką energetyczność.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to długie spacery + pływanie byłyby najlepsze. Idealnie byłoby co drugi dzień po min. 1h.

Pozdrawiam i zapraszam do naszego FB, gdzie publikujemy dużo ciekawych przepisów i rozwiązań: https://www.facebook.com/FoodDiet

Ewa Ceborska