Wychodzenie z diety 1000 kcal

Dzień dobry. Mam 35 lat, 158 cm wzrostu, jeste kobietą. Na diecie 1000 kcal schudłam 4 kilo w miesiąc, dzięki czemu teraz ważę 56 kilo. Chciałabym aby jeszcze trochę spadła - może do 54 kilo i aby na pewno nie wzrosła. Wiem, że diety 1000 kcal nie można stosować za długo, więc teraz muszę stopniowo zwiększać kalorie - jak i do ilu kalorii dziennie mam dojść? Ćwiczę intensywnie 60 minut 2 razy w tygodniu, codziennie chodzę do pracy, ale poza tym pracę mam siedzącą. Proszę o wskazówki! Dziękuję!

Najlepiej jeśli stopniowo będzie Pani wprowadzać produkty niedozwolone w diecie 1000 kcal, a jest ich sporo. Proponuję powoli, ale systematycznie zwiększać ilość spożytych kcal o 100. Powinna Pani w ten sposób dojść do 1800 kcal dziennie. Warto zerknąć na dietę 1200 kcal na pewno znajdzie tam Pani wskazówki dotyczące produktów, które warto wprowadzić do diety.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska