Optymalny czas trwania diety 1400 kcal

Witam, chciałabym bym zapytać ile powino sie byc optymalnie na diecie 1400 kcal zeby osiagnać najlepsze rezultaty i czy pozniej sie ja zwieksza np do 1500 czy zmniejsza ?

Witam! Wszystko zależy od indywidualnych cech tj. wiek, płeć, wzrost, aktywność fizyczna oraz stan zdrowia. Bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu żywieniowego ciężko jest powiedzieć czy podana przez Panią energetyczność diety, jest dla Pani odpowiednia. Po więcej porad dietetyka zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycjaa Sankowska

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, jest to kwesta indywidualna. Przy tak malych informacjach nie mozna odpowiedzic na pytanie. Pozdrawiam, Kamila Ziemann