Prośba o wyjaśnienie przyczyny zlewnych potów po posiłku i podczas stresu

Witam!Proszę uprzejmie o wyjaśnienie co może być powodem zlewnych potów, szczególnie po spożytych . posiłkach, w stanach denerwowania i stresu. Pocę się też w nocy.Występują one szczególnie w górnej partii ciała, głowy, twarzy pod piersiami... Zaznaczam iż nie mam cukrzycy. Mam bardzo dużo schorzeń a to:kardiologiczne, neurologiczne, krążeniowe, układu ruchowego, okulistyczne,gastrologiczne w związku z czym biorę sporo leków.Cierpię kilka lat i mam tego pocenia dość! Ogranicza to moją swobodę.

Może warto także skorzystać z pomocy psychologa- przyjrzeć się, czy zaburzenia nie są natury psychogennej?