Przeciwwskazania do zastosowania detoksu

Witam Chciałabym przeprowadzić detox i mam kilka pytań. Kiedy jest najlepszy czas na to i jak długo powinien on trwać? I jakie są najlepsze metody? Tylko woda, czy świeże soki owocowe i warzywne czy może owoce w całości? Czy są jakieś przeciwskazania? Z góry dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam

Detox, czyli oczyszczanie organizmu powinno się przeprowadzać kiedy mamy lżejsze dni, np. w weekend, gdyż radykalnie zmieniamy odżywianie i zmniejszamy ilość kalorycznych posiłków. Z powodzeniem można wtedy zjadać warzywa i pić soki z nich stworzone na bazie wody mineralnej. Polecam także herbatki ziołowe lub zielone, oczywiście bez dodatku cukru. Jeśli potrzebuje Pan szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl