Przelewanie w brzuchu i potrzeba wypróżnienia oraz kołatanie serca i duszności

Od 4miesięcy mam problem, który pojawia się raz na jakiś czas,ale nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi.Na początku myślałam,że jest to związane ze stresem,ale następuje też podczas niestresowych sytuacji.Zaczyna się 'mielenia' w brzuchu, i automatycznie czuję potrzebę wypróżnienia.Do tego kołatanie serca (u lekarza tętno wynosiło nawet 120) i co za tym idzie duszności. Sam lekarz myślał,że to tarczyca,ale po badaniu krwi i prawidłowych wynikach stwierdził,że 'nic mi nie poradzi'.Proszę o pomoc !
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zagrożenie AH1N1

AH1N1 to nazwa wirusa świńskiej grypy. Jest niebezpieczny szczep, może nawet wywołać epidemię. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zagrożeniu, jakie stwarza AH1N1.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie jelita drażliwego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy