Przybieranie na wadze, brak miesiączki a włosy na klatce piersiowej

Witam. Mam 24 lata. Mimo ze nie jem dużo ciagle przybieram na wadze, w przeciągu 4 lat przytylam ok 40kg. Na dodatek zaczely wyrastać mi wlosy na klatce piersiowej i piersiach (grube czarne wlosy) i nie miesiaczkuje. Czy mam się poważnie marwic? mieszkam w UK i nie do końca ufam tutejszym lekarzom

Magdalena Mroczek

Należy w tym przypadku skonsultować się z endokrynologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę koniecznie zgłosić się do endokrynologa, a także do ginekologa. Należy przeprowadzić badanie lekarskie aby móc cokolwiek powiedzieć. Z opisu wynika, że prawdopodobnie występują zaburzenia hormonalne.