Przybieranie na wadze po ciąży

Witam jestem 5 miesięcy po porodzie miesiąc czasu tylko karmiłam małego piersią teraz mam problem żeby schudnąć , ćwiczyłam ale zawsze gdy miesiączka zbliżała się to przestawałam ćwiczyć a po niej tyłam z nawiązką . Co mogę zrobić aby schudnąć??

Żadna, nawet najlepsza dieta nie jest w stanie odchudzić człowieka na zawsze, ponieważ gdy powrócą dawne nawyki, powróci też problem z wagą.

Jeśli chciałabym Pani skutecznie zmienić swoje nawyki, zapraszam na konsultacje.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę skorzystać z pomocy w pobliskim gabinecie dietetycznym. Dietetyk wykona pomiary i analizę żywienia oraz dobierze dietę. Kobiety karmiące nie powinny się odchudzać na własną rękę.

Pozdrawiam