Przyczyna dziwnego pulsowania na ciele

Witam , od pewnego czasu generalnie od ponad tygodnia doświadczam dziwnych pulsowań wydaje mi się mięśni , występują na przedramieniu , barkach , plecach w okolicach pepka i na udzie i łydkach , potrafi być do dokuczliwe i jest bardzo podobne do drgania / szarpania oka od dużej ilości kofeiny jaki i braku snu ? Chciałbym widzieć czy może być to coś poważnego, Nie choruje dobrze się czuje zauważyłem takie anomalia , z góry dziekuje za opowiedz pozdrawiam

Według mnie powinna Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać podstawowe badania w celu wyjaśnienia za tymi objawami, o których Pani pisze się kryje.

Moje pytanie - dlaczego potrzebuje aż tak dużej ilości kofeiny i czym jest spowodowany brak snu?
Sen odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Nie można go zaniedbywać, ponieważ konsekwencje braku snu są dla nas dramatyczne. Naukowcy ostrzegają, że powtarzające się niedosypianie może doprowadzić nasz mózg na skraj wytrzymałości.

Proszę zgłosić się do lekarza i o wszystkim opowiedzieć dokładnie. Nie da się w Pani przypadku postawić prawidłowej diagnozy przez Internet.

Życzę zdrowia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl