Przyczyny wstrętu do mięsa

Witam, od jakiegoś czasu nie jem mięsa, odrzuciło mnie całkowicie od niego. W ciąży nie jestem ponieważ zabezpieczam się hormonalnie i prezerwatywami poza tym niedawno przeszłam okres który był regularny co do dnia jak zawsze. Nabawiłam się anemii, i ciągle się zastanawiam co mogło spowodować, że mam wstręt do mięsa zwłaszcza, że jestem osobą która jadła mięso na śniadanie obiad i kolację, wręcz za dużo. Chciałam dodać jeszcze że mam refluks żołądka który leczę już ok. roku.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
smaki się zmniają - widocznie u Pani to nastapiło, ochota na mięso może wrócić w dowolnym momencie. Proszę uzupełniać żelazo z jaj oraz ryb.

Pozdrawiam