Przygotowanie do silnego nasłonecznienia skóry od wewnątrz

Szanowni Państwo. Od lat borykam się z przebarwieniami na twarzy. Wszelkiego rodzaju pillingi, kwasy mniej lub bardziej inwazyjne- nic nie pomaga. Zbliża się lato. Oczywiście stosuję kremy ochronne z wysokimi filtrami, jednak zastanawiam się czy jest możliwe jakieś przygotowanie do silnego nasłonecznienia skóry od wewnątrz. Jeśli tak, bardzo proszę o informację. Pozdrawiam.

Dzień dobry Pani,

w przypadku skóry z przebarwieniami narażenie jej na silne nasłonecznienie, a tym bardziej opalanie nie jest wskazane. Bardzo dobrze, że stosuje Pani wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF 50+. Od wewnątrz natomiast warto dostarczać antyoksydanty od miesięcy wiosennych w postaci np. Naturalnego beta karotenu firmy Solgar.

Pozdrawiam,
ES