Przyjmowanie protein podczas diety odchudzającej

Witam. Jestem na diecie od konca stycznia i zjechalem z 96kg do 85kg ale.... moj dietetyk zaproponowal bym dodal sobie do diety proteiny gdyz chodze na silownie i chcialbym troche pomoc swoim miesniom i nabrac rzezby, czy moge stosowac proteiny ?

Myślę, że zwiększenie ilości białka w diecie wystarczy, nie ma potrzeby stosowania żadnych suplementów jeśli nie trenuje Pan wyczynowo.