Przyjmowanie zielonej herbaty w kapsułkach

Witam! Od jakiegoś czasu jem zieloną herbatę w kapsułkach firmy Solgar, które w swoim składzie mają jedynie sproszkowane liście zielonej herbaty ( polifenole 50% ). Kapsułki te wybrałam dlatego, że picie zielonej herbaty nie odpowiada mi smakowo. Czy takie kapsułki mogę brać bez przeszkód cały rok? Pytam choćby dlatego, że w informacjach dodatkowych pisze, iż" produkt ten nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety".

Jeżeli produkt jest stosowany w dawkach zgodnymi z tymi na opakowaniu to nie powinno się dziać nic złego. Jednak zdanie, które Pani przytoczyła ma na celu poinformowanie, że tabletki te nie mogą zastąpić zróżnicowanej i prawidłowej diety. Powinny być stosowane jako wspomaganie przy prawidłowym odżywianiu.