Rdza na szyjce butelki po piwie a wymioty

Wypilem lyk piwa po Czym nastapily wymioty gdy zobaczylem kapsel od piwa niemial on gumy chroniaca przed korozją szyjka butelki była od rdzy czy wypicie rdzy po pikantnym jedzeniu jest szkodliwe?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wymioty mogą być konsekwencją spożycia piwa z zanieczyszczonej butelki. Jeśli wystąpiły tylko jednokrotnie, nie ma powodów do niepokoju. Taka jednorazowa sytuacja nie powinna mieć negatywnego wpływu na Pana zdrowie.