Regeneracja organizmu po pracy w kopalni

Jeśli pracuję na kopalni i mam cięzkie warunki tj. temperatura,ciężary i dlugi ogólny wysiłek to powinienem patrzec na odżywki węglowodanowe , aminokwasy czy może coś innego. Chciałbym żeby mój organzm miał odpowednią regeneracje po pracy.Dziękuję.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

odpowiednia dla Pana byłaby zbilansowana dieta uwzględniająca posiłki regenaracyjne. Zachęcam do wizyty u dietetyka.

Pozdrawiam