Regulacja metabolizmu po dietach

Dziendobry, czy rozlegulowany metabolizm po dietach da się jeszcze naprawic aby powrócił do takiego stanu sprzed odchudzania,pytam poniewaz otrzymuje sprzeczne odpowiedzi na to pytanie,jedni pisza ze się da a drudzy że już wcale nie powróci ,wiem że teraz trzeba jesc 5 posiłków co 3 godz uprawic sport,proszę o radę,niewiem co juz mam myslec przez to.Pozdrawiam

Jak najbardziej, jest taka możliwość. Proszę tylko nie korzystać z diet internetowych, czy tzw. sprawdzonych diet stosowanych przez innych. Dieta musi być dopasowana do Pani organizmu. Najlepiej proszę wybrać się do doświadczonego dietetyka. Osobiście polecam Pani program żywienia metabolic balance układany na podstawie Pani wyników badań krwi (35 parametrów) we współpracy z lekarzami. Dzięki niemu ureguluje Pani swój metabolizm bez stosowania suplementów, żywności funkcjonalnej... :-) Trzymam kciuki!

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Da się w sposób o jakim Pani pisze. Proszę mieć na uwadze, iż może to potrwać nawet kilka lat.