Relacje w grupie na studiach

Od 2 lat studiuję zaocznie - od początku podzielili nas na 2 grupy. Pierwsze 1,5 roku zgrałam się z większością mojej grupy, ale teraz wiele osób odpadło i grupy zostały połączone - 2 osoby (autorytarne, trochę narcystyczne) czepiają się mnie o każdą bzdurę, zdarzają się dziecinne komentarze, wyśmiewają wszystko, co mnie dotyczy, podczas gdy u innych osób te cechy im nie przeszkadzają. Koledzy konformistycznie nie wspierają mnie. To mój odwieczny problem. Ignorować? Protestować? Zostały 2 lata.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, trudno odnieść się w tym miejscu do pani sytuacji, warto się zastanowić czy problem pojawił się w tej grupie, czy istniał już wcześniej w innych grupach. Dlaczego ci ludzie czepiają się akurat pani a nie innych. Na takie pytania można sobie odpowiedzieć podczas wizyty u psychologa. Pozdrawiam.