Relacje z żonatym mężczyzną

Witam mam23 lat rok temu na stażu w szpitalu poznałam żonatego faceta.Pojawiła się chemia.Zaczęlismy dużo rozmawiać.Wiemy o sobie wszystko.Wiele razy mówił mi że mu się podobam jestem wartościową kobietą ze względu na to czym się zajmuję że szaleje za mną itd.Przytulając mnie mówi że czuję się spokojny.Co powinnam zrobić.Kilka razy rezygnowałam z kontaktu lecz on nalegał na powrót.Chciałabym zniknąć zmienić numer telefonu,odciąć się by zapomniał.Czu to jest dobry pomysł?Jakie może miec intenc

Nie pisze Pani wprost, jakiego rodzaju relacje Was połączyły, natomiast mam wrażenie, że chyba sama sobie Pani już odpowiedziała na pytanie, czego Pani chce - odciąć się. Nikt oprócz samego zainteresowanego nie odpowie Pani jakie ma intencje. Ale tutaj ważne są też intencje Pani, a te Pani powinna doskonale znać.
Pozdrawiam