Rozłąka z rodziną i trudne studia

Dzień dobry, Nie dawno zacząłem pierwszy rok studiów ścisłych w mieście oddalonym od rodzinnego miasta o 330km. Już w pierwszym dniu wykładów nabawiłem się panicznego strachu przed ćwiczeniami jak i wykładami, ponieważ nigdy nie byłem dobry ani z matematyki ani fizyki, a doskonałej znajomości tych przedmiotów wymaga się właśnie na tych studiach. Całość złożyła się z rozłąką z rodzicami (rodziną) z którą mam bardzo dobre kontakty. Łzy cisną mi się do oczu, o czym wstydzę się mówić. Serce kołocze

Witam,
początki studiów bywają trudne. Nowe miasto, rozłąka z rodziną. Proszę dać sobie trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Gdyby dolegliwości nie ustępowały lub były bardzo dokuczliwe warto poszukać pomocy psychologa lub psychoterapeuty.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl