Różnice między Seroxat i Mirtor

Czym rozni sie seroxat od mirtor? Czy maja takie samo dzialanie? Ktory bedzie lepszy przy obj. takich jak,ciagle sie skupiam na sobie,na swoim samopoczuciu.nie potrafie sie relaksowac,cieszyc chwila,tylko mysle o problemach.brakuje mi wewn.spokoju.zdarzyl mi sie atak paniki,cialo wysyla sygn.,mam obj.somatyczne bol glowy,karku,nog. Zle sypiam.zatrzymaly sie we mnie emocje.nie czuje juz ich adekwatnie do sytuacji .

Piotr Pilarski

Działanie jest bardzo podobne. Mirtor ma lepszy wpływ na sen. Jaki stosować lek musi się Pani dowiedzieć od swojego lekarza psychiatry.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
myślę, że nieadekwatnie podchodzi Pani do swoich problemów.
Wybrnięcie z tej sytuacji wymaga podejścia przyczynowego i absolutnie
niefarmakologicznego.
Z tego co Pani pisze wynika jednoznacznie, że potrzebuje Pani psychoterapii
dobranej odpowiednio do Pani psychiki i do Pani problemów. Czy to psychterapia kognitywno-behaviouralna czy inna można dopiero określić na pierwszej sesji.
Sugerowałbym wizytę u mnie, dlatego, że specjalizuję się w tego typu problematyce.
Niestety najbliższe wolne terminy mam dopiero w połowie marca.
Pozdrawiam miło