Rozpoczęcie współżycia w nowym związku

Jesli kobieta poznaje nowego mezczyzne to dobrze zrobi czekajac 3msce na stosunek..mysle ze wtedy dowie sie ze chodzi o zw na dluzej jak partner zaczeka mam racje

Witam. Myślę że nie ma reguły odnośnie odpowiedniego czasu rozpoczynania współżycia w związku. Powinna Pani rozpocząć je wtedy kiedy będzie na nie gotowa.

Witam, 3 miesiące to niezbyt długi czas a na pewno warto się chociaż trochę poznać zanim podejmie się decyzję o współżyciu seksualnym. Oczywiście decyzja że to jest odpowiedni czas każdy podejmuje indywidualnie i realnie bywa w relacjach bardzo różnie, niektórzy zaczynają współżyć bardzo szybko, już na drugiej, trzeciej randce inni czekają z tym nawet na czas po ślubie. istnieją ogromne różnice indywidualne w tym względzie. Pozdrawiam