Współżycie a relacje w związku

Witam, mam 22lata i partnerkę 26lat jesteśmy w dosyć krótkim związku(od połowy sierpnia) ale szybko wszystko się działo, doszliśmy i do fazy uprawiania razem seksu spania ze sobą. I zaczęło się wszystko rozpadać ona by chciała mieć mnie przy sobie ale na tygodniu pracujemy więc widujemy się tylko w weekendy i na tygodniu w pon i pt. Mi na niej bardzo zależy ale ona o wszystko zaczyna się czepiać uważam że traktuje mnie jak dziecko i też temu nie zaprzecza. Rozmawiamy ale to nie pomaga. Pomocy.

Dzień dobry!

Znajdują się Państwo w takim okresie związku i na takim jego etapie, kiedy coraz lepiej poznajemy siebie, swoje zalety, mocne strony - ale też swoje wady i ograniczenia. To czas kiedy zaczynają się ukazywać właśnie takie różnice w potrzebach, oczekiwaniach, możliwościach. Niekiedy jest możliwe rozwiązanie ich, znalezienia wyjścia z sytuacji - ale niekiedy nie. Część nowych związków rozpada się, kiedy jedna lub obie strony odkrywają, że odnalezienie kompromisu w ważnych sprawach nie jest możliwe.

Pozdrawiam!