Rozwód a problemy łóżkowe

Moja żona żąda rozwodu, bo po 3 latach małżeństwa okazało się, że nie mogę jej zaspokoić z powodu mikropenisa. W pracy się ze śmieją, bo powiedziała im to. Nie wiem, czy można to leczyć w wieku 36 lat proszę o pomoc.

Zachęcam do konsultacji psychologicznej. Pomoże Panu poradzić sobie z sytuacją, poprawić poczucie wartości, samoocenę, umiejętność stawiania granic itp.