Rozwój u 15-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie. Chciałabym sięgnąć porady fachowca gdyż martwi mnie zachowanie mojego 15-sto miesięcznego synka, a raczej brak pewnych umiejętnosci. Na wstępie nadmienię, że jego rozwoj fizyczny jest bardzo dobry. Chodzic zaczął gdy miał 12 miesięcy i 2 tygodnie. Uwielbia układać klocki, rysować, bawić się piłkami, rzucać nimi, a gdy się go porposi to również je przynosi. Niestety nie jest wogóle zainteresowany nasladowaniem zwierząt, wskazywaniem ich, czy np. wskazywaniem częsci ciała.

proszę udać się do Ośrodka Promyk Słońca (rehabilitacja dzieci , tam maja dobrych specjalistów , posychologów, lekarzy zajmują się ocena rozwoju dzieci i jeśli potrzeba to rehabilitują, szkola rodziców.