Rzucanie palenia a złe samopoczucie po NiQuitin

Zacząłem żmudny proces rzucania palenia. Paliłem około 10-15 papierosów dziennie przez około 10 miesięcy. Kupiłem pastylki do ssania NiQuitin 4mg. Niestety, biorąc je mam mdłości i uczucie wydętego brzucha. Objawy nie są bardzo silne, ale powodują istotny dyskofort. Czy mogę sobie jakoś pomóc oraz czy są jeszcze jakieś dodatkowe metody, aby zawalczyć z tym beznadziejnym nałogiem?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety nie ma jednego uniwersalnego sposobu na skuteczne pozbycie się palenia papierosów. Z cała pewnością najważniejszą rzeczą w tej kwestii jest silna motywacja i chęć rzucenia zgubnego nałogu.