Seks mi obrzydł. Co robić?

Jestem z mężem 10 lat i on ma ciągle taką ochotę na seks, że ja nigdy nie widziałam jego członka bez wzwodu, bo ciągle go ma, a mnie seks przez to obrzydł, bo ileż można? Jesteśmy ludzmi, nie zwierzetami, a on zachowuje się jak zwierzę…
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani.

Seks jest bardzo ważnym elementem budowania związku. I nie ma tu żadnego znaczenia fakt, iż jesteście Państwo juz 10 lat po ślubie. Pani mąż potrzebuje częstych zbliżeń, aby pokazać, że wciąż Panią tak samo kocha.

Problem jednak w tym, że nawet w długoletnim związku żadne zbliżenie nie powinno odbywać się pod przymusem, a wyłącznie za obopólną zgodą. Nie sądzę natomiast, aby to częstotliwość zbliżeń wydała się Pani "obrzydliwa". Proszę się zastanowić - może jest inna przyczyna, dla której zmieniła Pani nastawienie do męża. I proszę koniecznie z nim o tym porozmawiać.