Senność i uczucie pełności w lewym boku

Witam. Odżywiam się głównie roślinnie od kilku lat. Ostatnio dodałem do diety trochę produktów mięsnych oraz nabiału, ale rzadko. Są to zalecenia diety Pritkina. Moje pytanie brzmi, czy jeśli w mojej diecie na co dzień średnia dawka magnezu to około 800-1000 mg przy dawce wapnia około 800-1000, mogą wystąpić problemy? Odczuwam częstą senność i uczucie pełności w lewym boku. Pozdrawiam. Michał.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne oznaczenie odpowiednich parametrów z krwi. Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza ginekologa.