Silne krwawienie dziąseł i nieprzyjemny zapach z ust

Witam od 3 miesięcy mam silne krwawienie dziąseł. Wyglada to tak ze jak zaczynają krwawić to napycham wate do buzi . Ostatnio w nocy bym sie zachłysnoł krwią z dziąseł . Bardzo mi to przeszkadza bo nie moge myć jamy ustnej bo odrazu mam krwotok a 2 smierdzi ta wydzielina jak z WC dla tego unikam ludzi prosze o pomoc .

Koniecznie prosze się zgłosić do stomatologa, który wykona Panu skaling, piaskowanie i przede wszytskim określi powód takiego stanu i wdroży leczenie.