Silne skurcze po odchudzaniu

Mam skurcze od jakiś 8 lat. Wszystko zaczęło się od odchudzania Dukanem następnie innymi dietami. Piłam ogromne ilości kawy.Pojawiły się okropne skurcze, codziennie, o każdej porze, na całym ciele. Problemy z koncentracją ze snem. Uderzenia gorąca i zimna uczucie osłabienia, wieczne przeziębienie.Odstawiłam kawę i to bardzo pomogło.Dziś bardzo dbam o swoje odżywanie. Suplementuje minerały. Kilka razy udało mi się uciszyć skurcze na kilka dni. Ale są one dalej moją codziennością. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Warto udać się do lekarza, ponieważ może okazać się, że w obliczu zaburzenia gospodarki elektrolitowej samo odstawienie kawy nie wystarczy. Konsultacja u lekarza rodzinnego oraz badania z pewnością mogą być pomocne.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska