Silne wzdęcia szczególnie w godzinach porannych

Mam Potężne wzdęcia w szczególności nad ranem w godzinach miedzy 4,5 az do momentu wstania z lozka. Psychicznie sie blokuje bo w towarzystwie doprowadza mnie do szaleństwa to bulgotanie i nie możność gwałtownego usunięcia gazów.

witam,

należałoby przyjrzeć się Pana odżywianiu bo być może występują nietolerancje pokarmowe i tu zalecam konsultację z dietetykiem. z drugiej strony warto przebadać się gastrologicznie.
z swojej strony mogłabym przeanalizować Pana dietę. Jeżeli byłby Pan zainteresowany można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pan zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pan śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Proszę zwrócić uwagę na skłąd i jakość posiłków spożywanych przez Pana. Wiele dodatków chemicznych przyczynia się do naszych dolegliwości. Poza tym może mieć Pan pasożyty i można by było zastosować terapie odrobaczającą. Trudno znaleźć przyczynę bez dokładnego wywiadu żywieniowego. Jeśli żechce Pan się dowiedzieć coś więcej proszę o kontakt dobradieta@interia.pl
Pozdrawiam
dr Katarzyna Karpińska