Skąd ta płaczliwość przy zespole Sjorgena?

Od dwoch lat jestem leczona na zespol sjorgena z ukladowym zapaleniem naczyn,Z regóły jestem spokojna kobieta nawet moge powiedziec ze wesola I szczesliwa, dzieci narazie nie moge miec ze wzgledu na leki ktore przyjmuje, czuje sie smutna zla kiedy tylko choroba daje mi sie we znaki.Do tego mam problem z placzem, placze na filmach,I gdy musze sie z Kims pozegnac np w pracy gdy odchodzi kolega z ktorym pracuje albo gdy mam wizyty u specjalisty I musze opowiadac o symptomach mojej choroby,pomozcie.

Witam,

Niestety, nie jest to pytanie na które można uzyskać odpowiedź w internecie, bez osobistego kontaktu. Postawienie właściwej diagnozy wymaga konsultacji z psychiatrą w życiu rzeczywistym. Proszę pamiętać, że wszelkie choroby przewlekłe, przewlekły stan zapalny, predysponują do depresji. Proszę się nie obawiać konsultacji z psychiatrą, nie stanie się podczas niej nic, na co nie wyraża Pani zgody.
Do psychiatry nie potrzeba skierowania.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która byłaby pomocna w dotarciu do przyczyny Pani symptomu.

Z przesłaniem radości,
Irena Mielnik-Madej