Skąd te zaburzenia pamięci?

Psychologowie doradźcie proszę! Jest źle. Zawsze byłam dobrą uczennicą,wręcz przepadałam za nauką o wiele bardziej niż inne dzieci i przez to nie byłam nigdy lubiana. 3 lata temu zostałam studentką germanistyki jak to sobie zaplanowałam. Rok temu nie zaliczono mi pracy lic. przez pewne niedpatrzenia w bibliografii zupełnie niechcący. W tym roku zapomniałam datę ostatecznej opłaty raty za studia więc nie dopuszczono mnie do egzamin. Przeszłam absolutną katorgę. Gdy błagam ludzi o wsparcie milczą

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem i zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Problemy związane z pamięcią mogą wynikać z różnych powodów, przemęczenia, stresu. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/, lub może Pani skorzystać z konsultacji w prywatnym gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry. Opisuje Pani wydarzenia, o których niepowodzeniu zdecydował drobiazg, pewna nieuwaga, zdawałoby się błahostka. Jednak jest to dość niespójne psychologicznie. Mimo zaburzeń koncentracji raczej pamiętamy o ważnych dla nas kwestiach. Jeśli mimo to, że studia są dla Pani bardzo istotne, dwukrotnie przeoczyła Pani coś, co zaważyło na dość sporych konsekwencjach dla Pani w tym ważnym obszarze to co takiego działo się wówczas w Pani życiu, co stało się istotniejsze? Być może tutaj trzeba szukać przyczyny. Może ten brak wsparcia, o którym Pani wspomina doskwierał Pani już wcześniej na tyle mocno, że podświadomie próbuje Pani zwrócić uwagę otoczenia na fakt, że jest Pani ciężko i stąd niejako sabotuje Pani swoje osiągnięcia. Niezależnie od przyczyn jawi mi się obraz Pani jako osoby, która zdecydowanie potrzebowałaby skorzystać ze wsparcia psychologicznego. Proszę zadbać o siebie i wybrać się na konsultacje psychologiczną celem chociażby diagnozy trudności i rozważenia terapii w tym zakresie. Jest Pani u progu dorosłego życia, idealny moment na znalezienie wewnętrznej równowagi, by ten próg przekroczyć maksymalnie dojrzale. Pozdrawiam.