Skłonności do tycia pomimo unikania niezdrowych produktów

witam. Mam chyba skłonność do tycia, ponieważ moja waga ciągle się wacha. Pomimo racjonalnego żywienia ( jedynie woda, kawa, herbata bez cukru, 0 fast foodów, chipsów, mało soli, cukru, staram się unikać słodkich, 5x dziennie) W ciągu 4 miesięcy utyłam 4 kg. Mam 18 lat, 161cm wzrostu, 56kg. Niby to dobrze, ale moje nogi mnie osobiście przerażają. Inni mówią, że wyglądam dobrze, ale ja widzę co innego

Witaj,
rzeczywiście woja masa ciała wydaje się być odpowiednia, jednakże warto byłoby przeprowadzić profesjonalny pomiar składu ciała- wtedy będzie można odpowiedzieć czym masz zbędną tkankę tłuszczową. Często poradnie dietetyczne wykonują takie pomiary w ramach promocji usług- zachęcam!

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl