Skuteczna dieta bez mięs i ryb

Witam chciałabym zapytać czy można ulozyć jakaś skuteczną diete bez mięs i ryb ?

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)

Witam Panią,

Oczywiście można ułożyć zdrową i pełnowartościową dietę bez ryb i mięsa. Jednak należy udać się do specjalisty, który prawidłowo zbilansuje jadłospis.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Odpowiednio zbilansowana dieta, w której znajdą się jaja, mleko i produkty mleczne może być pełnowartościowa. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem w celu skomponowania takiego jadłospisu.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska