Skuteczna dieta na przytycie

Więc moja koleżanka ma ok 161 cm i waży 31 kg jest bardzo chuda i jest jej źle więc co może zrobić żeby przytyć..(Ona dosyć dużo je)
ponad rok temu

Witaj,
Twoja koleżanka waży za mało 0 około 15 kg. Tak niska waga świadczy o wyniszczeniu organizmu i zagraża zdrowiu i życiu.To że dużo je nie znaczy ze nie choruje na jakieś zaburzenia odzywiania np. bulimia.
Tak niska waga może świadczyć o chorobie np. nadczynności tarczycy, zakażeniu pasożytamiu lub nietolerancji pokarmowej, czy innych poważnych schorzeniach jelit.
Przede wszystkim powinna z rodzicami uddać się do lekarza w celu przeprowadzeniu szczegółowych badań i wykluczenia poważnej choroby.
Pozdawiam,
Aneta Kościołek