Skuteczne ćwiczenia na zrzucenie 7 kg

Witam, jestem Zuzanna. Bardzo proszę państwa o pomoc chodzę do 3kl liceum. Chciałabym schudnąć 7 kg najlepiej gdyby było to możliwe w miesiąc ale jeśli nie to trudno będę ćwiczyła aż osiągnę swój cel. Bardzo proszę gdyby państwo mogli mi podać jakieś ćwiczenia rozkład ćwiczeń które systematycznie bym robiła. Bardzo o to proszę oczywiście też będę się zdrowo odżywiała tylko bardzo proszę o jakieś bardzo skuteczne ćwiczenia.Największy problem na zrzucenie oponki z przodu jej chce się pozbyć!!!

Witam serdecznie,

Trudno jest zaproponować plan treningowy ponieważ nie znam Pani możliwości ani kondycji. Nie podaje Pani również swojej wagi od której może zależeć dobór ćwiczeń. Przy dużej nadwadze czy otyłości niektóre ćwiczenia nie są wskazane. Ważne aby aktywność była systematyczna i sprawiała Pani przyjemność. Najlepiej ćwiczyć od 3do 5 razy w tygodniu, po ponad 30 min (po pół godzinnym wysiłku zaczyna się spalanie tkanki tłuszczowej. Może Pani skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe.

Pamięta Pani że bardzo dużą rolę (70% sukcesu) w procesie odchudzania stanowi pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Ważne jest również aby odpowiednio komponować posiłki przed i po treningowe. Jeżeli miałaby Pani problem z ułożeniem jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk