Skutki uboczne diety treningowej

mam pytanie stosuje diete treningową 220g białka 230 węgli i 106 tłuszczu 2700 kalori trenuje na siłowni czy nie bedę miał kłopotów zdrowotnych ? Mam 22 lata

Dzień dobry :)

Stosowana przez Pana dieta dostarcza sporej ilości białka (32% z energii pochodzi z białka), kosztem węglowodanów. Taki sposób żywienia może obciążać nerki i wątrobę. Proszę wykonać odpowiednie badania w celu ocenienia prawidłowości w funkcjonowaniu tych narządów.

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA