Spadek wagi przez noc

witam czy sporzywanie samego miesa i wedlin drobiowych ogulnie chude sery biale i chude miesa plus picie siemia lianego odtluszczonego moze spowodowac nakrecenie metbolizmu i przyspieszenie chudniecia mam 10 kg nadwagi shudlem juz 6 ale od dwuch tygodni co bym nieziadl to itak waga przez noc spada a dokladnie piszac zatrzymala sie na jednym etapie 81 dochodzi w dzien a przez noc spada na 79.8 i tak juz dwa tygodnie nawet jak zjem cos bardziej kal na noc nie jadam czy to przez bialko?prosz o odp

Witam. Proponowałabym urozmaicić dietę o węglowodany czyli: pieczywo, kasze, ryż, płatki owsiane, warzywa, świeże owoce - bo nie samym białkiem człowiek żyje. Nadmiar białka obciąża organizm, powoduje zakwaszenie, a to są rzeczy, które mogą zatrzymywać wodę i przez to ogólna masa ciała wydaje się większa. Metabolizm "nakręca" regularność spożywania posiłków, masa mięśniowa, którą może Pan wypracować podczas ćwiczeń. Jeśli chce Pan zredukować kolejne kilogramy to trzeba by również zadbać o odpowiednią kaloryczność posiłków, ale opartą o wszystkie grupy produktów, nie chce przecież Pan dopuścić do osłabienia odporności i osłabienia organizmu. Zapraszam na konsultacje i analizę składu masy ciała www.dietetykwkrakowie.pl