Sposób pobrania próbek do przeprowadzenia testu na ojcostwo

Witam. Przeprowadziłam test na ojcostwo. Próbki pobrałam sama, wymazówkami z policzka. Czy jest możliwe że jeśli źle pobrałam próbkę i na wymazówce znajduje się tylko ślina, bądź odstęp od jedzenia do pobrania próbki był za krótki, to czy to może to wpłynąć na zły wynik, na tyle że wykluczy domniemane ojcostwo? Cze też sama ślina wystarczy do przeprowadzenia badania?

Renata GrzechociĹska

Teoretycznie jako materiał do badania wystarczy odrobina jakiejkolwiek wydzieliny, więc ślina też powinna wystarczyć.

Wystarczy. Nie powinno być problemów. Zresztą proszę czekać na wynik. Jak nie wyjdzie, niech Pani pobierze jeszcze raz materiał (bez dodatkowych kosztów).