Spożywanie serów pleśniowych w ciąży

Witam! Czy w ciąży można jeść ser mozarella, wiem, że sery pleśniowe są zakazane ale jak jest z mozarellą? Czy można jeść w ciąży: pomidory suszone, oliwki, cebule, czosnek, fasole, kukurydze, goszek, mięso wieprzowe z rękawa do pieczenia. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Można. Nie wolno alkoholu, surowego mięsa, serów pleśniowych (ale z mleka niepasteryzowanego).