Stany lękowe, ataki agresji, otępienie i płaczliwość

3 lata temu wylądowałam w szpitalu po prubuie samobójczej zdiagnozowano wtedy u mnie zaburzenia adaptacyjne przeszłam leczenie. Jednak jakieś 1,5 roku temu pojawiły sie pierwsze zmiany w moich zachowaniach. Teraz moj dzień nie możne obyć sie bez stanów lekowych,ataków agresji, czarnych scenariuszy, czy napływania łez do oczu. nie jestem wstanie sie uczyc bo nie jestem wstanie sie skupic. jestem otepiała i nie moge sie na niczym skupic, czy zajmowac domem,pojawiły sie tez fobie Prosze o rade

Wygląda na to, że potrzeba dobrej psychoterapii, i tym samym kontaktu ze specjalistą, z którym można by popracować, tj. pogadać i uwolnić się od trudnych emocji, nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. Widać, że dużo się dzieje w Pani sercu.. Jeśli mieszka Pani z rodzicami, to wskazana jest terapia rodzin (rodzice na psychoterapię).

Dzień dobry,

Nie pisze Pani jakie leczenie Pani przeszła.
Niezbędna w Pani przypadku jest psychoterapia, a najpewniej również okresowe włączanie leków. Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i/lub lekarza psychiatrę, i podjąć leczenie.