Stosowana dieta przy kamicy nerkowej

Witam, od czerwca zdiagnozowana mi kamice nerkową która trwa do dziś. Ostatni czasy przepisano mi jedynie diete która mam stosować czy to wystarczy? Po drugie tydzien temu trafiłam do szpitala gdzie prawdopodobnie stwierdzono ze mam nerwice. Od tego momentu źle sie czuje. Ręce mi drentwieja, kreci mi sie w glowie, ciagle mi duszno, mam jednego dnia brak apetytu drugiego dnia moge jesc i jesc. Czuje sie oslabienie. Co to oznacza?

Witam,
odnosząc się do drugiej części Pani pytania, nerwica, inaczej zaburzenia lękowe stanowią zespół objawów, które mogą m.in. koncentrować się na zdrowiu i doznaniach cielesnych, a które to nie są związane z trudnościami o charakterze somatycznym. Tym samym w przypadku takich trudności można czuć, tak jak Pani, zawroty głowy, duszności, zmienny apetyt, nie wynikają one jednak z prawdziwych cielesnych dolegliwości. Aby zmniejszyć ich nasilenie i poczuć się lepiej wskazane jest leczenie psychoterapeutyczne lub/i farmakologiczne. Lekarzem, u którego należałoby zasięgnąć konsultacji jest psychiatra. Jeśli chciałaby Pani poszerzyć swoje informacje na temat zaburzeń lękowych zapraszam na naszego bloga http://poznacsiebie.pl
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka

Dzień dobry,
najlepsze rezultaty w leczeniu nerwic daje z regularna psychoterapia ( czasami jeśli tak lekarz zdecyduje w połączeniu z farmakoterapią) dlatego zachęcam Panią do zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła nerwicy i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu