Stosowanie leków antydepresyjnych i osłabienie libido

Witam mam od 4 lat dość spory problem od połowy 2012 roku brałem leki antydepresyjne o substnacji czynnej paroksetyna, mniej więcej w identycznym czasie zacząłem oglądać pornografię tzw. miękką- masturbacja kobieca, seks oralny. Podczas oglądania tych filmów masturbowałem się zawsze, zresztą od około 12 roku życia wtedy też zacząłem dojrzewać od 3 lat nie pobudzaja mnie dawne bodzce orgazm mam tylko w masturbacji i to osłabiony libido słabe, czy impotencja ma podłoże organiczne czy psychiczne?

Dzień dobry!

Nie jest to impotencja.
Aby odpowiedzieć na pytanie, czy przyczyny trudności mają raczej charakter organiczny czy psychologiczny konieczna jest dłuższa rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!