Stosowanie Seronilu na depresję

Biorę Seronil na depresje40mg-7 tyg i 0 poprawy.leżę.jednocześnie odstawiłem Asertin100mg.Lekarz kazał zamiast tego na następny dzień wziąć Seronil 20 mg,po tygodniu 40 mg.nie za szybko?mam psychoterapię.wizytę u psychiatry mam za 3 tyg.Po jakim czasie zacznie działać lek?dr mówi ze jestem najcięższym przypadkiem i powoli reaguje na leczenie.czy Fluoksetyna jeszcze zadziała?coraz gorzej tracę nadzieję,bo tyle czasu minęło a mi się nie polepsza,skutki UB nie minęły.prosze psychiatre o wyjaśnienie

Witam,
często leczącym czynnikiem jest dobry kontakt z osobą lekarza lub terapeuty,więc byc może obecna relacja wzbudza w Panu nieufnośc i stąd kiepskie skutki leczenia.Ze swej strony polecam więc intuicyjnie znależć specjalistę,któremu pan zaufa lub właśnie tę sprawę powierzyć terapeucie w czasie najbliższej wizyty.
Serdecznie pozdrawiam.