Stres, napady lęku i obawy przed życiem

Lek,napady,dużo denerwuje się stresuje,obawiam się . Boje poznawać się ludzi,uszczedzac na wydarzenia z firm,biznesowych lub aby zawód zdobyć szkolić, nauka itp. Lek przed wszystkim stres w nauce stres przed szkoleniem poznaniem ludźmi i nietylko.Brak wszytskiego

Witam Pana,
Z tego o Pan pisze silny lęk jest przeszkodą w funkcjonowaniu, osiąganiu celów i czerpaniu satysfakcji z życia. Nie musi tak być. Proszę skorzystać z pomocy specjalistów - lekarza psychiatry i psychoterapeuty. Taka pomoc może znacznie poprawić jakość Pańskiego życia- złagodzić objawy, pomóc zrozumieć źródła lęku i wypracować strategie radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Pana wypowiedź jest bardzo krótka, ale dużo w niej informacji i sygnałów niepokojących. Zachęcam do kontaktu z psychiatrą lub psychoterapeutą. Terapia daje możliwość pracy nad psychicznymi problemami i negatywnym myśleniem. Wspomaga powrót do równowagi psychicznej, dzięki zmianom błędnych przekonań oraz rozwiązywaniu trudności. Pozdrawiam