Stres podczas kontaktów z nowymi osobami a drgawki

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o moja reakcję na stres. Kiedy spotykam się z jakimś mężczyzną, i z pozoru randka nie wydaję się być zbyt napięta, to mimo to w padam w bardzo dziwny stan i okropnie się...trzęsę i mam drgawki. Do tego zaciskam bardzo zęby tak ze, aż mnie po pewnym czasie bolą. Mam już tego dosyć, prosze o pomoc.

Witam,

z Pani opisu wynika, że to naprawdę nieprzyjemne objawy. Być może wcześniej w Pani życiu pojawiły się jakieś sytuacje, które powodują teraz taką reakcję. Zachęcam Panią do skorzystania z kilku sesji psychoterapeutycznych, gdzie będzie mogła Pani sobie poradzić z kłopotem.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,
takie napięcie jest najczęsciej skutkiem blokowanych emocji i niepewności,którą próbujesz w sobie stłumić.Zachęcam do kontaktu z psychologiem,który popracuje nad twoja samooceną.
Pozdrawiam