Stres związany z kursem na prawo jazdy

Witam. Uczę sie teraz na prawo jazdy. Mam już wyjeżdżone 20 godz., przede mną 10 godz. Problem w tym, że ogromnie sie stresuję. Mam 36 lat i już jako nastolatka zaczęłam powtarzałać, że nie nadaję się na prawko, bo przy mnie instruktor zginie podczas pierwszej jazdy.Jeżdżę z bardzo obleganym instruktorem. On na mnie nie krzyczy, tylko bardzo dużo mówi. Kilka razy porównywał mnie do innych kursantów, którzy mieli przejeżdżone juz więcej godz, zapewnił mnie tez, zę u niego nie zdam egzaminu wewnet

Proszę poszukać w okolicy innych instruktorów z dobrymi opiniami i poćwiczyć. Inaczej będzie trudno. Nad pewnością siebie najlepiej popracować z psychologiem.
Pozdrawiam.

W takich przypadkach bardzo pomocne jest przeprowadzenie treningu wyobrazeniowego, który pomoże zwalczyć stres i podnieść wiarę w swoje możliwości. Proponuję udać się do psychologa w Pani okolicy, który będzie umiał takowy trening przeprowadzić lub też zapraszam do kontaktu (jeśli nie jest Pani z Krakowa, to możemy pomyśleć nad konsultacją online). Pozdrawiam