Zauroczenie się w instruktorze jazdy

Witam.Zuroczyłam sie w swoim instruktorze od prawa jazdy.On ma 29lat a ja 22. Podoba mi sie od bardzo dawan dlatego poszłam na prawko właśnie do tej szkoły.Czy powiedziec mu o zauroczenu podczas jazdy gdy jestesmy sami 2h w czasie jazd czy poczekac i powiedziec mu o tym dopoiero po zakonczeniu nauki. Proszę o pomoc.

Witam! Może warto poczekać i wybadać sytuację, czy ze strony instruktora również są oznaki zainteresowania pani osobą. Taka informacja przekazana w sposób spontaniczny może być odebrana albo bardzo pozytywnie i ten pan odwzajemni uczucia, albo przyjmie postawę wycofującą. Wtedy kurs prawa jazdy będzie kontynuowany z nowym instruktorem. Proponuję zaczekać z informacją na zakończenie nauki. Być może w między czasie sprawy poukładają się po pani myśli. Życzę powodzenia.

Warto pamiętać, że podczas jazd jest on w roli instruktora, a Pani płaci za jego umiejętności nauki jazdy. Rozmowa o tym w trakcie jazdy, może Państwa oboje rozkojarzyć i nie tylko stanowić zagrożenie na drodze, ale także uniemożliwić odbycie zajęć.