Zauroczenie instruktorem u 25-letniej kobiety

Witam zaczęłam robić kurs na prawo jazdy podczas jazdy sam na sam instruktor cały czas się uśmiecha do mnie twierdzi że nie potrafi się na mnie denerwować puszcza mi oczka ciągle mi się przygląda nie zauważyłam tego zachowania do innych kursantek sama nie wiem czy jest mną zainteresowany wiem że mnie lubi ale nie wiem jak odczytywać jego sygnały. Po dotknieciu naszych dłoni poczułam takie jakby przechodzące prądy. Proszę o pomoc i radę co mam zrobić

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jesli przeszkadza Pani takie zachowanie instruktora- proszę poprosić w szkole jazdy o zmianę lub po prostu porozmawiać z nim o swoich wątpliwościach.

Najlepiej będzie, gdy spontanicznie podejdzie Pani do całej sytuacji (jak to się mówi kolokwialnie "pójdzie za głosem serca"). Jeżeli czuje Pani zainteresowanie instruktorem i odczuwa coś podobnego z jego strony - być może zauroczyliście się sobą, z czego może wyniknie ciekawa relacja. Co jest ważne w takich momentach, to kontrolowanie, aby zbyt dużo nie analizować. Ciągłe zadawanie pytań retorycznych "czy na pewno dobrze rozumiem?, "czy on miał to na myśli?", "czy dobrze zareagowałam?", "co powinnam robić?" itd. może wprowadzić chaos, który z kolei może przeszkodzić bardziej niż pomóc w nawiązaniu relacji. Proszę się zastanowić co Pani w tej sytuacji czuje, co Pani chciałaby zrobić, jak Pani chciałaby aby wyglądała wasza relacja. Odpowiedzi na te pytania - szczere i autentyczne - pokażą Pani tak na prawdę "co robić". Powodzenia!